KRZEM W TKANCE ŁĄCZNEJ

Suplementacja krzemem jest konieczna, jeżeli chcemy zachować w dobrej kondycji całą tkankę łączna w naszym organizmie. Tkanka łączna jest tą, która występuje w największej ilości w całym naszym ciele. Dobrze funkcjonująca tkanka łączna to zdrowe stawy, kości, naczynia krwionośne, część tłuszczowa oraz krew. W przypadku braku krzemu może dojść do różnego rodzaju zaburzeń i chorób w obrębie tkanki łącznej.
Tkanka łączna Tkanka łączna pokrywa włókna mięśniowe, a także stanowi zamknięcie dla wielu elementów płuc, otacza komory serce. Za elastyczność tej tkanki odpowiada krzemionka, która bierze udział w syntezie kolagenu.
Wpływ krzemu Dzięki krzemowi skóra zaczyna się odbudowywać. Daje to niesamowite efekty odmładzające – skóra nagle staje się bardziej jędrna, zmarszczki wygładzają się, stają mniej głębokie. To idealne panaceum na atopowe zapalenie skóry. Co więcej, krzem poprawia ukrwienie skóry, sprawiając że jest zdecydowanie bardziej i lepiej nawilżona. Jeżeli masz jakiekolwiek problemy z cerą, to zastosowanie suplementacji krzemem może okazać się najlepszym wyjściem dla Ciebie.