RÓŻNE WŁAŚCIWOŚCI GLUTATIONU

Glutation wykazuje się szeregiem pozytywnych dla zdrowia właściwości. Jak się jednak okazuje, jego rola jest zdecydowanie większa – może on nie tylko leczyć, ale także zapobiegać setkom chorób o różnej etiologii. Możliwe, że w przyszłości, kiedy będzie on dostępny na szeroką skalę, glutation będzie stawiany na równi ze zbilansowaną dietą, ćwiczeniami oraz zdrowym trybem życia.
Powszechnie występujące choroby Glutation wspomaga leczenie wielu chorób, które występują powszechnie i są uznawane za schorzenia cywilizacyjne. Jeżeli cierpisz na astmę, podwyższony cholesterol, miałeś udar mózgu bądź leczysz się z powodu cukrzycy – możliwe, że pomoże Ci właśnie glutation.
Zdolność unieszkodliwiania toksyn Glutation nie tylko wspiera odporność, ale także dodaje sił do unieszkodliwiania występujących już w naszym ciele toksyn. Dzięki temu z łatwością zwalczane są czynniki zakaźne oraz komórki przedrakowe.
Glutation pomaga nam kontrolować proces starzenia się. Tak naprawdę pierwszym objawem tego, że wkraczamy w okres starości jest zdecydowane obniżenie się poziomu glutationu. Możemy na szczęście z tym walczyć, korzystając z najnowszych odkryć suplementacji.