Sposoby budowania własnej motywacji.

Czasem trening może nie przynosić satysfakcji. Nieprzyjemnie odczucie, że teraz brakuję sił na kolejne ćwiczenia fitness, wyciskania sztangi. Nie można dopuścić do tego, aby ten stan trwał dłuższy czas. Warto przeczytać w tym artykule o kluczowych sposobach do własnego motywowania się w momencie zwątpienia i braku odwagi przed przełamaniem własnej bariery.
Warto zaznaczać u siebie w mieszkaniu na lodówce, szafce, biurku i wszędzie tam gdzie wyobraźnia pokieruję dobre cytaty motywujące. Jak zwykle trening, kolejne pakowanie całego sprzętu do ćwiczeń. W tym momencie można przykleić przypomnienie lub nadruk ,,Never give up” przed kolejnym wyjściem na siłownię. Takie słowa to dobra motywacja.
Aby mieć siłę musisz przygotowywać wartościowy posiłek. W tym celu bardzo często trzeba sięgać do lodówki. Można w tym miejscu również wykorzystać dobre cytaty motywujące. Warto przykleić na samym środku lodówki ,,No pain, no gain”. Kolejny posiłek przed treningowy da Ci świadomość tego, że tym razem nie możesz się poddawać, do osiągnięcia końcowego sukcesu pozostało tak niewiele.