Gdzie robić zakupy?

Suplementy możemy kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak też internetowych. Ważne, aby odpowiednio dobrać odżywkę i nie dać nabrać się oszustowi, który sprzedaje nielegalne lub nieskuteczne produkty.
Sklep w mieście
Sklepy stacjonarne mają ten plus, że możemy samodzielnie obejrzeć opakowanie produktu, zapoznać się z wymienionym na ulotce składem oraz datą przydatności do spożycia. Ponadto możemy zaznajomić się ze wszystkimi suplementami z danej grupy/ wystarczy przejrzeć stojące na półce opakowania, porównać ceny i skład. Sprzedawcy w tego typu sklepach zwykle posiadają odpowiednią wiedzę, dzięki której pomagają dopasować preparat do treningu i oczekiwań klienta.
Sklepy internetowe
Zakupy w sieci mają wiele zalet. Należy do nich wygoda. Siadamy przed komputerem, powoli czytamy opisy produktów, porównujemy je ze sobą i zamawiamy ten, który najlepiej nam odpowiada. Towar dociera pod wskazany adres, a my nie musimy szukać sklepu stacjonarnego. To dobra propozycja dla osób, które nie mają w swojej miejscowości sklepu z suplementami.