Jak spalić tłuszcz?

Wśród suplementów diety znajdziemy te, których składniki pozwalają na szybsze pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej. Zapasowe kilogramy nie wyglądają estetycznie i nie sprzyjają zdrowiu, dlatego pozbycie się ich jest celem wielu osób.
Trening
Trudno myśleć o smukłej sylwetce, jeśli nie mamy zamiaru podjąć wysiłku fizycznego. Bez treningu nie uruchomimy procesów odpowiedzialnych za spalanie tłuszczu. Aby je przyspieszyć, warto wybrać odpowiednie suplementy diety. Zanim jednak to zrobimy, postawmy na trening cardio, dzięki któremu tkanka tłuszczowa będzie spalana w procesach tlenowych, a my nie złapiemy męczącej zadyszki. Trening ten to min. bieganie, pływanie czy skakanie na skakance.
Odżywki wysmuklające
Preparaty, które zawierają w swoim składzie L-karnitynę czy CLA to dobra propozycja dla osób pragnących uzyskać szczupłą sylwetkę. Te składniki przyspieszają procesy spalania tkanki tłuszczowej, dzięki czemu uzyskujemy energię potrzebną podczas treningu. Korzystnym rozwiązaniem są też preparaty z chromem, który hamuje łaknienie.