Jak się pozbyć toksyn

Jemy niezdrowo, prowadzimy siedzący tryb życia, kupujemy żywność, która jest przepełniona konserwantami. Poza tym żyjemy w szkodliwym środowisku. To wszystko wpływa negatywnie na nasz organizm
Warto od czasu do czasu przeprowadzić czyszczenie organizmu, by pozbyć się toksyn i innych niepożądanych substancji. Zacząć trzeba od zrezygnowania z wysokokalorycznych produktów. Wszelkie tłuste potrawy, słodycze, fast foody należy odstawić szybko i zdecydowanie. Warto też kupić w aptece lub sklepie zielarskim zioła oczyszczające, w skład których wchodzi : pokrzywa zwyczajna, fiołek alpejski, ostropest, skrzyp polny, mniszek lekarski. Spożywane regularnie spowodują lepszą pracę nerek i wątroby. Równie skutecznie działa zielona herbata. W jej skład wchodzą miedzy innymi antyoksydanty, które skutecznie eliminują z naszego organizmu wolne rodniki.
Naturalnie zioła i zielone herbatki nie zastąpią regularnej diety i wysiłku fizycznego. Mogą jednak skutecznie wspomóc nasze odchudzanie, a także poprawić wygląd naszej skóry i włosów.