Wygoda przede wszystkim suplementy

Korzystanie z suplementów diety nie zawsze jest proste. Mają one uzupełniać dietę, której przestrzeganie wymaga przygotowywania posiłków białkowych i węglowodanowych. Zdarza się jednak, że nie mamy czasu na gotowanie, a duża puszka z proszkiem nie jest zbyt poręcznym rozwiązaniem.
Sposób na odżywki w proszku
Idealnym sposobem na przygotowanie odżywki w postaci proszku jest zakup shakera. Niewielki pojemnik pozwala pomieścić odmierzoną ilość proszku, a następnie zalanie go wodą czy mlekiem. Mieszanie jest bardzo łatwe, bo wymaga jedynie potrząsania butelką. Zamknięcie jest szczelne, więc nie musimy martwić się o pobrudzenie ubrania pryskającym koktajlem białkowym. Shakery wykonuje się z materiałów mogących mieć kontakt z żywnością.
Małe i poręczne
Jeśli podczas pracy, w drodze do szkoły dziecka lub podczas spaceru z psem chcemy wzmocnić się porcja cennych składników, warto zaopatrzyć się w batoniki białkowe. Stanowią skoncentrowaną dawkę aminokwasów, które są niezbędne dla budowania masy. Propozycją dla osób spędzających dużo czasu w pracy są natomiast wygodne saszetki, w których umieszcza się porcję odżywki.