JAK PORADZIĆ SOBIE Z ALERGIĄ?

Wiosna jest okresem pięknym, ale wyjątkowo uciążliwym dla wszystkich alergików. Czasem trudno jest poradzić sobie z nadwrażliwością układu immunologicznego przy pomocy zwykłych leków – możemy jednak wspomóc się także suplementami. Niektóre naturalne preparaty zdecydowanie łagodzą objawy alergii i nie mają przy tym takich efektów ubocznych, jak zwykłe leki.
Wyciąg z pachnotki Suplementy naturalne mogą bazować na wyciągu z rośliny zwanej pachnotka zwyczajna. Wszystkie suplementy tworzone są na bazie specjalnych receptur, które powstały w Chinach ponad 30000 lat temu.
Właściwości Dlaczego pachnotka? Zawiera ona takie substancje biochemiczne, jak histamina, IgE, TNF. Ich właściwości pozwalają im na zablokowanie aktywności alergenów. Tym, co wyróżnia je na tle zwykłych leków przeciwko alergii jest to, że nie wywołują one przy tym senności. Istnieją także preparaty bioinformacyjne. Ich zadaniem jest oczyszczenie organizmu z wywołujących alergię toksyn. Szybkie oczyszczanie sprawia, że nasze ciało przestaje reagować alergicznie.