Najważniejsze rodzaje drążków do podciągania.

W różnych sklepach sportowych można się spotkać z odmiennymi rodzajami drążków do podciągania. Warto przeczytać ten artykuł aby zapoznać się z tymi najbardziej popularnymi.
Drążek wielofunkcyjny, co raz bardziej popularny sprzęt sportowy bez stałego montażu. Bardzo dobry przyrząd, którzy idealnie nadaję się do ćwiczeń w domu. Ten przyrząd sportowy nie powinien robić żadnych kłopotów żadnemu użytkownikowi nie wymaga stałego montażu. Element, który należy zamontować to jedynie klin bezpieczeństwa. Do prawidłowego montażu warto mieć solidnej konstrukcji futrynę. Oprócz tego ten sprzęt sportowy służyć może do pompek oraz brzuszków.
Drążek rozporowy najbardziej klasyczny przedmiot do montażu. Nie ma tutaj żadnej zaawansowanej konstrukcji. To zwyczajna prosta rurka.
Drążek mocowany do sufity. W przypadku tego urządzenia można mieć lekki problem z jego zamontowaniem. Jednak już po jego założeniu warto się cieszyć z jego zalet, które przede wszystkim dotyczyć będą zajmowania małego miejsca w pokoju. Drążek idealnie może służyć osoba o wadze do nawet 200kg.